Sposób na reklamę #2: Na samochodzie

Planując reklamę na samochodzie, mamy szeroki wybór możliwych opcji. Możemy się zdecydować na

  • dyskretne naklejki – najczęściej z nazwą firmy i numerem telefonu lub adresem strony internetowej,
  • tabliczki magnetyczne, które możemy nakładać i zdejmować z karoserii zależnie do potrzeb,
  • folię one way view na szyby, pozwalającą zarówno na przedstawienie treści reklamowych, jak i na zachowanie widoczności,
  • folię banerową przeznaczoną do aplikacji na plandekach lub banerach. Odporna na rozciąganie się podłoża oraz jego zginanie. Wycinana ploterowo  lub nakładana na całych powierzchniach,
  • nadruk UV – bezpośrednio wykonywany na materiale plandekowym, dzięki swoim właściwościom daje kilkuletnią odporność na warunki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne (szczotki myjni) bez potrzeby dodatkowego laminowania
  • oklejanie karoserii folią wylewaną z nadrukiem, gdzie reklama może obejmować cały pojazd, jego połowę, jedną czwartą itd. Folia tego typu może być aplikowana zarówno na karoserię, jak i na szyby.

 

[products ids=”222, 224, 226, 227″]
[products skus=”foo, bar, baz” orderby=”date” order=”desc”]

Reklama stała,

montowana na dłuższy czas na karoserii pojazdu posiada właściwą swej nazwie cechę – nie możemy w dowolnej chwili z niej zrezygnować w celu przemiany samochodu na „cywilny”, by po kilku chwilach wrócić do pierwotnej sytuacji. Stąd wzięła się alternatywa dla tej formy reklamy – tabliczka magnetyczna. Szeroki zakres wymiarów, w jakich może być zrealizowana, oraz dowolna forma graficzna reklamy dają nieograniczony wachlarz możliwości.

W dowolnej chwili możemy zdjąć tabliczkę magnetyczną z karoserii samochodu, co daje dowolność w kwestii eksponowania bądź nie, materiałów reklamowych.

 

Folia One Way View

to folia reklamowa naklejana na zewnętrzną stronę szyby. Posiada strukturę gęsto dziurkowanego materiału, dzięki czemu od zewnątrz w dalszym ciągu może przedstawiać treści reklamowe , a od wewnętrznej strony zachować widoczność przez szybę. Jest to kompromis między jakością nadruku a zachowaniem funkcjonalności okna.

 

Oklejanie karoserii folią wylewaną

wraz z wykonaniem dowolnego nadruku pozwala na całkowitą zmianę wyglądu pojazdu, zarówno w formę artystyczną jak i komercyjną. Możemy więc okleić samochód w folię mającą przedstawiać treści reklamowe jak i dowolną grafikę, wzór lub kolorystykę wyłącznie w celu podniesienia jego estetyki.

Nadruk  na wylewaną folię karoseryjną może przedstawiać dowolne wzory w każdej kolorystyce co sprawia, że możliwości zastosowania tego materiału ograniczają wyłącznie potrzeby lub wyobraźnia.

Dodaj komentarz