9 sierpnia 2016

O nas

Zaczynaliśmy w 1992 roku. Od początku działalności nieustannie poszerzamy zakres produkcji i usług. Stałe inwestycje w nowe technologie pozwalają nam na realizacje nowoczesnych i często niedostępnych dla innych rozwiązań w dziedzinie reklamy i poligrafii. Bogaty park maszynowy, profesjonalnie wyposażony warsztat a przede wszystkim doświadczony i kompetentny personel umożliwiają nam realizację bardzo złożonych projektów. Opierając się na własnym zapleczu projektowo-produkcyjnym i unikając zlecania prac podwykonawcom znacznie obniżamy koszty realizacji zleceń. Zrozumienie potrzeb klienta i partnerskie zasady współpracy ułatwiają tworzenie spójnych, udanych projektów integrujących wszystkie elementy niezbędne do skutecznej komunikacji z odbiorcami.

Specjalizujemy się w produkcji reklam i systemów wizualizacyjnych. Szczególny nacisk kładziemy na grafikę 3D połączoną z nowoczesnymi systemami oświetleniowymi opartymi na technologii diod LED. Jako jedyni w Polsce produkujemy profile aluminiowe z roli do liter świetlnych. Poszukujemy nowych rozwiązań i oryginalnych pomysłów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania oraz gotowi do kreatywnej pracy dla naszych Klientów.

Zakres świadczonych przez nas usług i profesjonalizm obsługi klienta pozwala nam skoncentrować się na indywidualnych oczekiwaniach klienta, a klientowi daje komfort współpracy w dziedzinie reklamy z jedną firmą. Nasza specjalność to przede wszystkim reklama wizualna i budowanie wizerunku firmy – od pomysłu do realizacji. Fabryka Reklamy TEXT-ART to skutek połączenia doświadczenia, pasji, doświadczenia, wiedzy i zaangażowania ludzi tu pracujących. Wszystko to pracuje na wspólny sukces. Jeżeli poszukujesz firmy oferującej Ci kompleksową usługę i wykonania jej w sposób profesjonalny od projektu do gotowego produktu jesteś na odpowiedniej stronie.

 

JESTEŚMY PRODUCENTEM A NIE AGENCJĄ!

 

Historia:
1992 – powstanie Agencji Reklamowej Text-Art
1994 – zakup, jednego z pierwszych w regionie, plotera tnącego
1995 – zakup maszyn offsetowych i otwarcie drukarni offsetowej
1998 – przenosiny do nowo wybudowanego budynku przy ul. Grunwaldzkiej 172 w Jaworznie
2000 – zakup plotera frezująco-grawerującego o pow. roboczej 2m x 1,5m
2001 – zakup plotera do wycinania w styrodurze
2003 – zakup jednego z pierwszych w Polsce plotera solwentowego NUR – Salsa
2007 – zakup linii do druku cyfrowego wraz z finiszerem zbierająco-zszywającym firmy
Konica-Minolta
2010 – zakup drugiego w Polsce plotera UV Sky Jet o powierzchni zadruku 3,05m x 2,20m
2011 – zakup nowoczesnej, solwentowej maszyny produkcyjnej Flora LJ330 o szerokości zadruku 3,30 m
2012 – zakup cyfrowego, kolorowego systemu produkcyjnego Konica-Minolta
Bizhub Pro C6500