8 sierpnia 2016

Banery i siatki

Tworząc banery, siatki czy też billboardy oferujemy wydruki UV oraz twardym solwentem, charakteryzujące się dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Nasze produkcje nie rozpadają się po dwóch sezonach. Drukujemy w wysokiej jakości i rozdzielczości 1440 dpi!

Baner frontlight

jest to materiał winylowy, charakteryzujący się dużą wytrzymałością i trwałością. Oczkujemy i zgrzewamy krawędzie w celu ich wzmocnienia. Baner reklamowy frontlight stosowany jest do wieszania na ścianach zewnętrznych i wewnętrznych budynków, ogrodzeniach, słupach nad jezdnią, mostach, wiaduktach.

Oferujemy banery laminowane, przeznaczone do krótkotrwałego użytku, oraz bardzo trwałe banery powlekane.

 

Baner blockout

jest to materiał winylowy nieprzepuszczający światła, przeznaczony do zadruku dwustronnego. Swoje zastosowanie znajduje przy wykonaniu wydruków eksponowanych w warunkach silnego oświetlenia.

Siatka winylowa (mesh)

której zaletą jest przepuszczalność powietrza i światła. Daje to możliwość tworzenia dużych powierzchni reklamowych i umieszczania ich na elewacjach bez obawy zerwania przez wiatr, użycie siatki powoduje znaczne zmniejszenie efektu „żagla”. Znajduje swoje zastosowanie w wydrukach zawieszanych na rusztowaniach, na przeszklonych elewacjach budynków, na scenach koncertowych czy imprezach sportowych.

 

 

 

Papier blueback

jest stosowany do wyklejania billboardów. Charakteryzuje się niebieskim powleczeniem spodniej strony, co zapobiega nasiąknięciu wodą oraz prześwitywaniu poprzednich ekspozycji.

Papier citylight

charakteryzuje się dobrym rozproszeniem światła i jego przepuszczalnością, dlatego znajduje swoje zastosowanie m.in. w zamkniętych kasetonach na przystankach komunikacji.