Systemy 3D

są tworzoną według potrzeb zamawiającego przestrzenną reklamą w formie trójwymiarowych liter i form przestrzennych. Taka forma reklamy uatrakcyjnia wizualnie każdy punkt  handlowy lub usługowy, a instalacja tego typu znajdzie zastosowanie zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz budynku.

Posiadany przez nas park maszyn pozwala na wykonanie dowolnych form, System 3D zastosowany w reklamie przedsiębiorstwaa wykorzystanie nowoczesnych materiałów pozwala na stosowanie naszych reklam w praktycznie każdych warunkach. Połączenie termoobróbki z materiałami frezowanymi daje ogromne możliwości wizualne.

Frezarka, termoformierka, ploter termiczny, oraz wycinający pozwalają nam nadawać kształt tworzywom takim jak: plexi, PCV, aluminium, metal czy styrodur. Tworzymy z nich litery i formy przestrzenne. Dobór użytego tworzywa podyktowany jest przede wszystkim wymogami konkretnego projektu i uwarunkowaniami technicznymi.

Kolor wykonanym elementom nadajemy poprzez malowanie, naklejenie folii samoprzylepnej lub najczęściej, poprzez nadruk UV. Daje nam to możliwość nadawania pracom dowolnych kolorów, nie tylko czystych barw, ale także dowolnej nawet najbardziej skomplikowanej grafiki

Oświetlenie – odpowiednio dobrane powoduje, ze reklama jest dobrze widoczna bez względu na porę dnia. Stosujemy przede wszystkim coraz bardziej popularne diody LED. Z naszych wyliczeń wynika, że początkowy, wyższy koszt wykonania zwraca się już po roku, dzięki niskiemu poborowi prądu. Zastosowanie ich powoduje ponadto, że reklama jest praktycznie bezobsługowa i nie wymaga wymiany oświetlenia przez długie lata.

 

Profile do liter świetlnych

Jako jedyni w Polsce produkujemy profile aluminiowe do liter świetlnych sprzedawane z roli. Daje to dużą oszczędność w porównaniu z obecnymi na rynku profilami w odcinkach. Sprzedajemy wszystkie komponenty potrzebne do budowy liter świetlnych: profile, taśmę elkamet, diody LED oraz czoła w pleksy oraz plecy z PCV spienionego o grubości 10mm.

Napisz, zadzwoń, a nauczymy Cię wykonywania liter świetlnych i będziemy zaopatrywać w materiały.

 

Litery ze styroduru

Tworzywem liter ze styroduru jest polistyren ekstrudowany pomalowany na dowolny kolor. Przystosowane są do tworzenia reklam na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Ogromną zaletą jest nieograniczony wybór kolorów i kształtów, korzystna cena oraz szybki montaż.

 

 

Litery świetlne

System 3D – to nowoczesne formy przestrzenne, świecące licem. W skład użytych materiałów wchodzą – profil aluminiowy, plexi, pcv oraz system świetlny (świetlówki, neony, diody).
Szeroka gama kolorystyczna, możliwość otrzymania różnorodnych kształtów, elegancki wygląd powodują, że nie sposób nie zauważyć reklam wykonanych tą techniką

Systemy 3D prestige

System Prestige – jest bardzo elegancką formą reklamy zewnętrznej. Litery wykonane są przy użyciu plexi, pcv lub aluminium, a podświetlane – neonem, wężem świetlnym lub diodami. W systemie tym światło wydobywa się na elewację, tworząc wokół liter aureolę o niepowtarzalnym klimacie.