Sposób na reklamę #6: Nadruk na płótnie

Piękny obraz, wiszący na ścianie, jest coraz częściej pojawiającym się elementem wystroju polskich domów. Mnogość obrazów w sklepach nie gwarantuje, że kupimy taki, jaki nam się najbardziej podoba. Z pomocą w tej sytuacji przychodzi technika nadruku UV, czyli utwardzanego za pomocą oświetlenia ultrafioletowego, dzięki której możliwy jest druk dowolnej grafiki na płótnie naciągniętym na ramę.

 

 

Wysoka jakość druku UV na płótnie (nazywanym również canvas) sprawia, że każdy detal jest idealnie  odwzorowany, a głębia kolorów nie pozostawia nic do życzenia.

 


Dlaczego więc druk na płótnie znajduje się w kategorii „Sposób na reklamę”? Otóż mamy możliwość nadrukować na canvas nie tylko obrazy, ale również treści reklamowe! Jest to wciąż rzadko spotykany sposób na promocję, dzięki czemu pomysł nie został jeszcze wyeksploatowany i z łatwością przyciąga uwagę.

W niektórych branżach przedstawienie logo na płótnie jest idealnie dobranym uzupełnieniem wizerunku prowadzonej działalności. Mówimy w tym miejscu o branżach związanych z handlem dziełami sztuki, antykwariatach, ośrodkach kulturalnych czy edukacyjnych. Lista takich branż ograniczona jest wyłącznie potrzebami i pomysłowością.

 

 

 

Dodaj komentarz