Sposób na reklamę #5: Nadruk na metalowych drzwiczkach szafkowych

Wchodzisz do szatni na siłowni czy basenie, szafki zajmują większość powierzchni i nawet nie ma jak rozweselić tego wnętrza. Jest nudno, szaro i ponuro. A może jest na to sposób?

Nasz klient borykał się z podobnym problemem i wpadł na pomysł genialny w swej prostocie – skoro brakuje wolnych przestrzeni sprawmy, aby drzwiczki szafkowe się takowymi stały. Pozostało wybrać co się ma pojawić na tak dużej powierzchni oraz w jaki sposób nanieść grafikę na metalowe drzwiczki.

Wśród możliwości takich jak nadruk na folii, materiale sztywnym jak dibond czy pleksi szczególnie wyróżnił się nadruk UV! Folia – w miejscu intensywnie eksploatowanym może się łatwo zniszczyć i zepsuć efekt, sztywny nośnik trzeba również przymocować – może być to problematyczne. Najlepiej będzie wykonać nadruk bezpośrednio na metalowe fronty drzwiczek.

Druk UV pozwala na nadruk bezpośrednio na materiał, jest wytrzymały, wyraźny i dobrze odwzorowuje kolory – posiada wiele zalet, które zdecydowały o jego użyciu.

Wykonanie nadruku UV na metalowej powierzchni było strzałem w dziesiątkę! Efekt jest piorunujący, wygląd drzwiczek zniewala, a szatnia stała się o wiele przyjaźniejszym miejscem.

 

 

 

Dodaj komentarz